info@mindmaths.org
European Union Erasmus+ KA203 Higher Education Project

Video Bibliotēka

Video Bibliotēka

Video bibliotēka būs izglītojoša pakete, kas ietvers uz scenārijiem balstītus (kā mācīt) video, kas saistīti ar robotikas izmantošanu matemātikas izglītībā sākumskolā.  Šie video būs unikāli mācību materiāli, akcentējot konkrētus apgūstamos jautājumus.

Robotikas izmantošana matemātikas izglībā, lai mazinātu matemātikas trauksmi un integrētu robotiku kombinētā mācību pieredzē šī mērķa sasniegšanai ir unikāla pieeja. Apvērstās mācības (kombinēto mācību pieejas ietvaros) is labs veids, kā kopā izmantot praktisku un attālinātu mācīšanos un tāpēc programmas aprobācijas process veidots, balstoties uz apvērstām mācībām.

Video bibliotēka apmierinās topošo skolotāju vajadzības attiecībā uz prasmju trūkuma novēršanu, un studenti skatīsies šos video pirms nodarbībām aprobācijas, kas veidota, balstoties uz apvērstām mācībām, laikā.

Video saturs galvenokārt būs par robotu izmantošanu matemātikas izglītībā, kā arī sniegs informāciju par kombinēto mācību līdzekļiem, piem., dažādi digitālie rīki, interaktīvie resursi, spēles, tiešsaites prezentācijas, virtuālās klases, mobilās aplikācijas līdz ar klasē veicamajiem uzdevumiem. Topošie skolotāji iemācīsies, kā iesaistīt bērnus mācību procesā un palielināt viņu mācīšanās ātrumu, izmantojot efektīvus piemērus. Video saturs būs galvenokārt par to, kā integrēt robotus matemātikas mācībās sākumskolā. Šis tiks risināts divējādi: tieši izmantojot robotus klasē un mācoties matemātikas jēdzienus caur kodēšanu..

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *