info@mindmaths.org
European Union Erasmus+ KA203 Higher Education Project

LAIPNI LŪGTS MINDMATHS

Matemātika jūsu smadzenēm ir tas pats kā iešana uz sporta zāli. Tā padara jūsu prātu asāku.               Danica McKellar

Mūsu mērķis ir trauksmes mazināšana matemātikā, izmantojot robotus.

Erasmus+ Stratēģiskās partnerības – Key Action 203
Apvērsto mācību pieredze, lai mazinātu matemātikas trauksmi, izmantojot robotiku – MINDMATHS

Par Projektu

Projekts “Apvērsto mācību pieredze, lai mazinātu matemātikas trauksmi, izmantojot robotiku” (“Flipped Learning Practices to Release Maths Anxiety with the Use of Robots”) ir apstiprināts KA203-Stratēģiskās partnerības augstākās izglītbas jomā Erasmus+ Programmas ietvaros, ko koordinē Eiropas savienība un Turcijas nacionālā aģentūra, to uzsāka Kočaeli Universitātes Izglītības fakultātes Pamatizglītības nodaļa. Projekts ilgs 24 mēnešus, sākot no 01.09.2020 līdz 30.08.2022. Projekta partnerību veido četras augstākās izglītības iestādes, robotikas skola un ed-tech uzņēmums: Çanakkale Onsekiz Mart University (Turcija), Latvijas Universitāte (Latvija), Instituto Politecnico de Viseu (Portugāle), Scuola di Robotica (Itālija) un Educloud Ed-Tech (Turcija).

Mūsu Mērķi

MATEMĀTIKAS TRAUKSMES MAZINĀŠANA

Lai izbaudītu matemātiku, mūsu mērķis ir parādīt, ka matemātika nav izolēts priekšmets, kuram nav nekāda sakara ar mums apkārt esošajām lietām. Mācīšanās, gūstot prieku, ir labs veids, kā mazināt matemātikas trauksmi.

DIGITĀLĀ TRANSFORMĀCIJA

Mūsu mērķis ir īstenot atvērtu un inovatīvu drbību šajā digitālajā laikmetā, izmantojot un attīstot digitālos rīkus un pielietojot apvērsto mācīšanos kā kombinēto mācību elementu studiju kursu laikā projekta noslēguma posmā.

MATEMĀTIKAS IZGLĪTĪBA AR ROBOTIKU

Kodēšanas un algoritmiskās domāšanas prasmes ir šodienas profesiju visvairāk vēlamās prasmes, tāpēc mūsu mērķis ir integrēt robotiku matemātikas izglītībā, sākot no sākumizglītības, lai parādītu, kā šīs jomas ir savstarpēji saistītas viena ar otru un paaugstinātu skolēnu izpratni.

Mūsu Aktivitātes

Projektā kopā darbojas augstākās izglītības iestāžu pārstāvji, robotikas eksperti un IKT speciālisti, lai palīdzētu topošajiem sākumizglītības skolotājiem iemācīties, kā mazināt matemātikas trauksmi, izmantojot robotus. Šī mērķa sasniegšanai projekta partnerība izstrādās augstākās izglītības studiju kursa programmu un video bibliotēku.

GET STARTED NOW

Partneri

Projekta partnerību veido 6 partneri no 4 programmas dalībvalstīm.

Jaunumi

TPM

Transnacionālās Projekta Tikšanās

MindMaths projekta komandas transnacionālās projekta tikšanās

Kick-off Meeting
e-newsletters

e-informatīvie Izdevumi

Ziņas par projekta aktivitātēm un rezultātiem

Events

Notikumi

Tikšanās ar profesionāļiem informācijas apmaiņai

introductory-kou
Multiplier Events

Projekta Pieredzes Izplatīšanas Notikumi

Mūsu mērķis ir aizsniegt pēc iespējas plašāku auditoriju Eiropā!

Multiplier Event
previous arrow
next arrow