info@mindmaths.org
European Union Erasmus+ KA203 Higher Education Project

Kursa Programma

Kursa Programma

“Modulārs studiju kurss, balstīts uz apvērsto mācīšanās pieeju, lai sekmētu robotikas izmantošanu matemātikas izglītībā sākumskolā”

MindMaths pētījuma sākotnējā aktivitāte ir situācijas analīze, balstoties uz literatūras apskatu nacionālā un starptautiskā līmenī par matemātikas trauksmi, kam seko sagatavošanās aktivitātes Modulārās programmas izveidei. Šis pētījums iepazīstinās ar matemātikas trauksmes konceptuālo sistēmu, kā arī dos iespēju noteikt un dalīties ar nacionālajām izglītības politikām. Modulārā programma atspoguļos kopīgo vienprātību. Programmas saturs būs lietotājam draudzīgs, tik viegli uztverams cik iespējams, bagātināts ar saturu, kura mērķis ir pilnveidot bakalaura studentu zināšanas un dot iespēju gūt panākumus šajā jomā, nevis sniegt abstraktus jēdzieniskus skaidrojumus.

Modulārā programma ietvers matemātikas tēmas, kas sagādā grūtības/izaicinājumus skolēniem ar matemātikas trauksmi, aprakstīs bērnu ar MT iezīmes un sniegs ieteikumus, kā atpazīt šādus bērnus, kā izmantot robotiku un kombinēto mācību pieeju, lai risinātu probēmas, ko rada matemātikas trauksme. Modulārā kursa programma tiks augšuplādēta projekta mājas lapā un būs brīvi pieejama. Kursa programma būs pieejama 5 valodās, ieskaitot angļu valodu. Kursa programmas saturs tiks izstrādāts izvēles kursiem un viena semestra apjomā. Kursa apjoms kredītpunktos tiks izteikts ECTS, lai nodrošinātu vienveidību Eiropas universitātēs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *